Среща в Zoom 18.06:Промените в ЗДДС от 01.07
Ела на нашата среща в Zoom на 18.06 ! Ще обсъдим с Валентина Василева от Глобал такс АД направените промени в ЗДДС, влизащи в сила от 01.07
НОВИ ДОСТАВКИ СЪС СТАВКА 9 %
- Ресторантьорски и кетъринг услуги по отношение на храната
-
Книги и учебници;
- Бебешки и детски храни и пелени.
Участието за всички, с активен абонамент в ZnamKak.com, е безплатно. Необходимо е само да напишеш имейла си ТУК
Ако нямаш абонамент, включи се - таксата за участие е 40 лв. и може да заявиш участие ТУК.Ще ти изпратим проформа.
В деня на срещата ще получиш линк за участие
Начало: 14:00
Продължителност: 1 час
Запис от срещата няма да има, така че включи се навреме!
ВАЖНО е какво е знаеш! Ако искаш да развиваш своята професионална компетенция в сферата на счетоводството, данъците и ТРЗ и ЛС , влез в ZnamKak.com и направи абонамент !
Тук създаваме статии, практически процедури и ръководства, написани ясно и конкретно, които можеш да приложиш веднага! Какво ново написахме може да видиш ТУК ! За да знаеш повече! И да ти е лесно!
Настоящото изложение има информативен и опознавателен характер. Изразява личното професионално мнение на авторите на сайта и не представлява конкретен съвет или консултация